hits

vinn konsert + meet and greet / veronia maggio


Den 31 januar har Veronica Maggio konsert i oslo spektrum, og jeg har 2 biletter til selve konserten + meet and greet med artisten! Jeg kan ikke dra, og det er jo tross alt bare to uker igjen til konserten s bilettene blir n gitt videre til dere. Konserten blir sikkert super, men enda gyere blir det nok mte Veronica! Jeg trekker en vinner som fr to biletter. Alt du m gjre er like fanpagen min p facebook HER, og skrive en kommentar i dette innlegget med mailen din. Vinneren blir kontaktet via mail av Atomic, som arrangerer konserten.

Jeg holder p pakke kofferten, jeg drar til Las Vegas med en venninne p sndag, og oslo imorgen! Ser fram til det :-)

369 kommentarer

frida_hw123@hotmail.com

Johanne Bjrkli

Johanne Bjrkli

jm_bjorkli@hotmail.com

har likt :)

Jeg er med :D

solvi_w@hotmail.com

julie nomeland

julie nomeland

hihi.julie@hotmail.com :)

fridavik@hotmail.com!!

martine1954@live.no

mariekilli@hotmail.com :-)

Jeg er med :D

Vilde Sortehaug

Vilde Sortehaug

vilde_mekvik@hotmail.com

rypdal.maria@gmail.com

elsker henne :D

Amanda Mlholm

Amanda Mlholm

Amandamlholm@gmail.com

Marthe Eggesvik Karlsen

Marthe Eggesvik Karlsen

marthe.eggesvik@halden.net

s gy! Jeg er med

annafalskog@hotmail.com

Ann Kristin Falskog

Likt:)) kooziegirl16@hotmail.com

Amanda Nilsen

Amanda Nilsen

Skal du se Britney Spears sin konsert i Las Vegas?

Anne-Dorthe Poulsen

Anne-Dorthe Poulsen

annedorthekp@icloud.com <333

Det hadde vrt S gy! Elsker Veronica Maggio!! :D Hun er R!

mailen min er:

silje.th@hotmail.com

Sunniva-9@hotmail.com

:') theag@hotmail.com

Michelle Flygel

Michelle Flygel

michelle.c.flygel@gmail.com

Therese sterb

Therese sterb

Thereseosterbo@me.com

Julie.eikeland@sf-nett.no

inggjerde@hotmail.com

ingridsteen@hotmail.com

det er gjort :))

camilla_leirvik@hotmail.com

rachelbn95@hotmail.com

Jeg absolutt ELSKER Veronica Maggio! Hadde ddd av lykke hvis jeg fikk dra p konserten

Emma Eriksson

Emma Eriksson

Eeelsker Veronica!

Emmae_2104@hotmail.com

Gjort!

sc-eckbo@hotmail.com

jatakk!! Skal p Ellie p lrdagen ogs, s dette kan fort bli en konge helg! mailen min er siljeam@hotmail.no

Veronica Natalie Klaussen

Veronica Natalie Klaussen

Likt for leenge siden :) Jeg er med :)

Veronicaklaussen@hotmail.com

Helene Alvestad

Helene Alvestad

Kul konkurranse - du er god f det til! Jeg er med :)

helenealvestad@hotmail.com

Du er heldig som skal til Vegas, omg!! Hper dere fr en kjempe tur :D Ha en fortsatt fin fredag og en god helg Sophie <3

Jeg er med:))))

lise1231999@hotmail.no

, Veronica maggio er en svensk gud!!

Jeg er med ? Tam_bao96@hotmail.com :))

sandra_desire@hotmail.com

sandra_desire@hotmail.com

sandra_desire@hotmail.com

nsker deg en flott tur, Sophie. Kos deg masse. :)

Mvh, Per.

amalie.stokkeland@gmail.com

Nazanin Sadat

Nazanin Sadat

Ha en fin tur :)

nil2012s@hotmail.no

:D

Frida.haugen@hotmail.no

Auroracs@hotmail.no

, s gy! God tur da:)

ingrid.dahl.nilsen@hotmail.com

Siden er likt :)

annewangberg@live.no

martyen@broadpark.no

Likt:)

Zoya-02@hotmail.com

Elise Holager

Elise Holager

eliseh98@live.no

Likt ❤

Veronica@sisselogronny.no

foyen95@hotmail.no

eva-k-olsen@hotmail.com

Nora Charlotte Snsteb

Nora Charlotte Snsteb

h s hyggelig gjort av deg!

nora_charlotte@hotmail.com

Hannah Stavik

Hannah Stavik

hannah.s@live.no

hun er fantastisk live!

Camilla Tvedt

Camilla Tvedt

millo_96@hotmail.com

For en fantastisk konkurranse. Krysser fingrene!!

Katarina.solvang@yahoo.no

Caroline Hglund

Caroline Hglund

carroh07@hotmail.com

Johanne.lavoll@hotmail.com !!!

julie.dullum@gmail.com

:D

marte.alsaker@hotmail.com. :-)

monica12396@hotmail.com

annette.97@hotmail.com

clb94@msn.com

Kristina Wahl

Kristina Wahl

kristinawahljorgensen@gmail.com

asma-7@live.no

Erlew.mikkelsen@gmail.com

kristinnordb@hotmail.com

har likt :)

Natashaand91@hotmail.com

Madikken Svensson

Madikken Svensson

Madikken99@hotmail.com

:)

helenebjorndal@hotmail.com

shl_hjerte@hotmail.com !!:-)

Torill-97@hotmail.no

Marie Blekastad

Marie Blekastad

m.blekastad@hotmail.com

Jeg er med!

phanslien@hotmail.com

sofiemelhus@hotmail.com

Jeg er med :) anna.vik@haugnett.no

synne321@hotmail.com

heddafw@gmail.com

Agnes.birkemo@hotmail.com

frida-fri-00@hotmail.com

vilde.lf@live.no

Jeg har virkelig lyst vinne :-) Har vrt s stor fan av henne lenge!! Hadde i tillegg vrt veldig kjekt tatt med bestevennina mi, ettersom hun har det veldig vanskelig for tiden... Hadde sikkert vrt en liten oppmuntring for henne:-)

Klem:-)

h det hadde vrt utrolig gy, elsker Veronica Maggio!

Jeg elsker Veronica Maggio! Hadde vrt helt sinnsykt f vinne billettene :)

magnus.loonseth@gmail.com

Eg e me! :D

tilla_1996@hotmail.com

Jeg er s med :) Liker henne ganske godt og hun er noe utenom det vanlige :)

Mail: maleneskorp@msn.com

Pia Heiskanen

Pia Heiskanen

Pia_madelen@live.no

annelinsta@hotmail.com!!

henriette

jennynesse@hotmail.com :-)

henriettebjelland@hotmail.com

julisped@hotmail.com

Maja Iselin Eklund

Maja Iselin Eklund

jeg er med!

majsen-ek@hotmail.com

nsker deg en fin helg Sophie Elise :D <3

Maren Brueland Andersen

Maren Brueland Andersen

maren.b.a@hotmail.com

frida sundberg

frida sundberg

Gjort:D

Fridaamalieee@hotmail.com

Mette sen Frland

Mette sen Frland

mette.bamse@hotmail.com

Har likt :)

maasen97@hotmail.com

Siri Bjelland

Siri Bjelland

har likt <3

siribjell@hotmail.com

agnete

agnete.97@hotmail.com

sunniva karlsen

sunniva karlsen

sunnivaa.95@hotmail.com

ungdomsjenta@hotmail.com ❤

line Strengelsrud

line Strengelsrud

line.strengelsrud@live.no

elainemt3@hotmail.com :))

saraa97@hotmail.no

Julianneberg.larsen@gmail.com

birgittevabo@hotmail.com

kinemarirepvik@hotmail.com

maikenja@gmail.com

mstupforsmo@hotmail.com

linnii96@hotmail.com

siljeandreapettersen@hotmail.com

Sunniva Berg Hansen

Sunniva Berg Hansen

I'm in! Hadde passet utrolig bra akkurat n..

Sunny@live.no

Lisas94@hotmail.com :D

h jeg har s girlcrush p Maggio!!!!

Rebekkah.rein@gmail.com

vilde98@live.no :)

. Elsker sangene hennes. !

Missholter@hotmail.com

Dette hadde vrt en stor drm!

anna.engelund@hotmail.com

Jeg er med! :D

elina_rodal@hotmail.com

<3

Jeg og vennina mi er studenter i Lillehammer, og har derfor mulighet til reise til Oslo p konserten! Kommer egentlig fra Haugesund, og er derfor sjeldent vi faktisk fr mulighet til reise hit. Begge to digger Veronica, s hper jeg vinner og kan overaske vennina mi :D

saandra@live.no

matilde.karlsen95@hotmail.com

Lena k Mjelde

Lena k Mjelde

Jeg er med, hadde vrt en stor opplevelse!

Rosa_engel92@hotmail.no

Kos deg masse i Vegas, og god tur skjnne deg <3

Gleder meg til sndagens episode av Bloggerene!

Marthe Kristine

Marthe Kristine

Hper p vinne 2 billetter til meg og ssteren min som fyller 18 p lrdag :-)

marthenordjordet@hotmail.no

ragnarekkverk@hotmail.com <3

sj har ikke Facebook. Men prver meg likevel! Hilsen tobarnsmor p 25 som gjerne skulle hatt litt alenetid med mannen sin♡

Majaodegaard@hotmail.com

malin.lona@hotmail.com

du er super, synd du ikke kan dra :-/

Oda-98@live.no

linnea_andersson@hotmail.no

tr-oeve@online.no

Pernilleau@gmail.com

torunn.steinland@live.no

malin.wekre@hotmail.com

idasofia@live.no

synnefager@hotmail.com

marhan73@ostfoldfk.no

er med :)

Chawaa91@gmail.no :D

Er utrolig glad i Veronica Maggio!!

dette hadde vrt den perfekte gaven for venninnen min som har vrt litt nedenfor i det siste!

Sofie Carlsson

Sofie Carlsson

sofiecar@online.no :D

Er superfan og superfattig s det hadde vrt fantastisk vinne dette!!

andi.sten@hotmail.com (:

Nina Victoria Handroos

Nina Victoria Handroos

h, det hadde betydd ufattelig mye for meg! Mailen min er: hajisoli_49_@hotmail.com

Takk p forhnd, jeg hper p et positivt svar. MVH: Nina!

nice, skal til oslo en tur snart og hehehe

tkpus@hotmail.com

vy_le96@hotmail.com

annapersonbraten@live.no

Marita Johansen

Marita Johansen

:) hurra

Kine Hillestad

Kine Hillestad

Kine Hillestad

Kine18@msn.com

Krysser fingrene :)

Jan terje Karlsen

Jan terje Karlsen

janterje47@hotmail.com !! :))

malinelliotlunden@yahoo.no

! elsker det nye albummet hennes! <3

Helene Solsand

Helene Solsand

Helene.meg@hotmail.com

N er det bare hpe :D

Kristin Tyssebotn

Kristin Tyssebotn

kiita96@hotmail.com

emilie.h@live.no

:D

Hildeoestring@hotmail.com

God tur. I USA kommer du til bli behandlet som en stjerne. Ingen ser s bra ut som deg i Las vegas.

Ann-Kristin Srlien

Ann-Kristin Srlien

Aksorlien@yahoo.no

Al070693@gmail.com (:

Ida Mellingen

Ida Mellingen

imflagtvedt@hotmail.com

Emilie@fg-racing.net

Karoline Marie Nilsen

Karoline Marie Nilsen

kmsnilsen@hotmail.no

jeg har sykt lyst! :D

ida-oien@hotmail.com

Jeg er med , hper eg vinner!

Karolinemellingen@yahoo.no

Kristin Karlsen

Kristin Karlsen

Kristin-e-k@hotmail.com

Gjort! :D

Jeg er med! :)

Kristi_rydland@hotmail.com

sofie.n@live.no

suuuper faan!!! please velg meg!!! :D:D:D:D

malinfs.95@hotmail.com

Celina nysted

Celina nysted

Har likt pagen din forener og jeg ELSKER Veronica Maggio! Spesielt snlla bli min.

Celina342@hotmail.com

emilie_pedersen_94@hotmail.com

lone_vik@hotmail.com :-)

Anna Vallestad

Anna Vallestad

anna.margreta@live.com! :D

, tenk kunne vinne det! Hadde vrt fantastisk!

norma.skretting@gmail.com

Veronika B. Minde

Veronika B. Minde

Veronika B. Minde

veronika.minde@live.no

Jeg er med! :-D

junebelsnes@hotmail.no

Marthine Nordb

marthinenordbo@hotmail.no

Benedicte Andersen

Benedicte Andersen

Jeg er med :-)

Julie Dahlen Brresen

superbussa@hotmail.com

Kristin Nkland

kristin-nokland@hotmail.com

erika.vatne@hotmail.no

Ida Marie Hansen

Ida Marie Hansen

i.h97@hotmail.com

Marie Johansen.<3

mariluu@hotmail.no

Ville vrt en super mte g inn i bursdagsdgnet mitt p (1. februar).

ct_887@hotmail.com

w <3 ddskult!

christinachemicalz@gmail.com

Im in!

nathalie_lexandra@hotmail.com

Charlen larsen

Charlen larsen

Likt!

Charlenlarsen@gmail.com

Allerede likt :)

Hegehasla@hotmail.com

Jeg har likt siden :)

Nina Haldorsen

Nina Haldorsen

Allerede likt :)

Nina.haldorsen@hotmail.com

likt :)

Nina-isaksen@hotmail.com

JAA, herregud!!!!!!!!!!! :D

martemariwangenlarsen@hotmail.com

!!!! Thereselteig@hotmail.com

Er med :D

Amalie Varnes

Amalie Varnes

Er med! amalievarnes@hotmail.com

God tur:) marte.tiller@gmail.com

h, jeg flyttet til Oslo for to uker siden, s det hadde vrt kjempekjekt f med seg noe slikt, jeg som aldri ellers fr gtt p konserter :D

carudblogg@hotmail.no :-)

Cora.berdal@hotmail.no

Luxgum666@hotmail.com

aashild.k.a@hotmail.com

Ida Isaksen Taraldsen

Ida Isaksen Taraldsen

ida_isaksa@hotmail.com

Bestevenninna mi fyller 30 r i februar, og jeg fyller 23, og det hadde vrt s kjekt overrasket henne med billett til V. Maggio! Hun har en passion for musikk, og er et sangtalent selv. Hun hater de frste mnedene i ret pga. det minner henne om s mange hun har mistet i livet sitt, og om jeg greier gjre slik at hun heller fr en fin start p ret, hadde jeg blitt kjempeglad! S kan bursdagsgaven min vre flybilletter og konsert <3 h, hper virkelig jeg vinner disse, hun hadde blitt s glad!

Mariehustvedt@gmail.com

KRISTINA STERUD

KRISTINA STERUD

JEG HAR ALLEREDE LIKT SIDEN DIN FRA FR AV, ER AVHENGIG AV BLOGGEN DIN<3

Mail: kristinaosterud@hotmail.no

jeanettkv@hotmail.com :)

marielenegudahl@gmail.com

frida_kyte@hotmail.com <3

Likt :) mariann1986@hotmail.com

Frida Mettenes

Frida Mettenes

frida.97@live.no

Taris748@gmail.com

malenejenta@hotmail.com

*krysser fingrene*

lisa-eng@hotmail.com

M.bjordal@hotmail.com

Er med!

janne_steinvik@hotmail.com

tinabydalbirkeland@gmail.com

eg er med!

lykke til alle sammen c:

eg er med!

lykke til alle sammen c:

tinabydalbirkeland@gmail.com

tinabyalbirkeland@gmail.com

Eg er med!

Lykke til alle sammen c:

Ville betyd s mye! Villevil@hotmail.com :-)

Rragnhild@hotmail.com

Veronica Nordstrm

Veronica Nordstrm

, hadde vrt s gy!! Jeg elsker hun!

nordstrmv@yahoo.com

Jeg er med! :) vildemstrand@hotmail.com

Mia kristine amre

Mia kristine amre

Miakristineamre@gmail.com

jen.m.hilden@gmail.com :D

JAVIERA FRANCISCA SAAVEDRA

JAVIERA FRANCISCA SAAVEDRA

javiera.fsaavedra@gmail.com

Pernille Tolls

Pernille Tolls

pernilleekt@hotmail.no :D

Fanny99@live.no

Hilde.49@hotmail.com

Mariulekleiv@hotmail.com

:)

josefineeide@hotmail.com

Jag kommar, jag kommar, jag kommar nuuuu

edward.1998@hotmail.com

Tuva.maraas@gmail.com

Gjort!:)

Eline.sonita@gmail.com

linn_an@hotmail.com :)

elsker henne!!!

Nora.brynjulfsen@hotmail.com

!! AidaMahmody@hotmail.com ♥

Sarah Nr Pettersen

Sarah Nr Pettersen

sarahnp@hotmail.com

majakathrine@hotmail.no <3<3

Digger ho!<3:*

Maren Hovda Mlstre

Maren Hovda Mlstre

Maren Hovda (p facebook)

> marenmolstre@gmail.com

Oda Prestegrd Finne p facebook. Mail: oda.finne@hotmail.com

desiree-sn@hotmail.com

norafbr@hotmail.com

martine kristiansen

martine kristiansen

marty.k@hotmail.no

Amanda Al-Haddad

Amanda Al-Haddad

Amandajulia95@hotmail.com

stian.omdalsmoen@hotmail.com

mari-haremo@hotmail.com

Hannabendik@hotmail.com

lillykristin@hotmail.com :)

Therese Guttormsen

Therese Guttormsen

thereseeje@hotmail.com

h jeg er med :D

karolinelys@hotmail.com

erikka bystad

erikka bystad

erikkawb@hotmail.com

JAA

Lisa-Marie Pernu

Lisa-Marie Pernu

WII!

lisa-marie@live.no

sannecamilla@live.no

m.roer@hotmail.com

Katja_n93@hotmail.com

tslie@hotmail.com

Synne Knutsen

Synne Knutsen

synnemk@hotmail.com, Synne Knutsen:)

maia otterlei

maia otterlei

maia811@hotmail.com

Nora.f@hotmail.no

Ninastendebakken@hotmail.com :D

Tharakristine@hotmail.com

randi-alme@hotmail.com

ejd_dosvik@hotmail.com

lisabeth.rise@gmail.com

Synne Stlsvik

Synne Stlsvik

Selvflgelig er jeg med!

synne-sunny@hotmail.com

andrea.meg@live.no

Jeg er med! :):)

maren_g_b@hotmail.com

Cathrine Lauritzen

Cathrine Lauritzen

har likt! :D

cathrine_lauritzen@hotmail.com

Theama06@gmail.com

Er seflgelig med,har likt siden:):)

Jeg er med :D

linnbkrakholm@hotmail.com

elin_jente97@hotmail.com :)

Olsenmaria@live.no

Ashley.carly@hotmail.com :)

johanne elvira

johanne elvira

johanne@berny.no

julie solberg

julie solberg

julie_solberg@hotmail.com :-)

Josefine Klovning

Josefine Klovning

Hadde vrt utroolig gy!

Josefine.klovning@me.com

Digga deg Sophie♥ du e s utrulig fin♥

Btw, hadde vert kjempegy dra p konsert♥

Elisebieber99@hotmail.com

trinekolbustuen@gmail.com

bildevilde@live.no :-))

Sykt kult

Er med :) Har likt :)

helenebn@ostfoldfk.no

Har likt for lenge siden ^^

veslemoy01@hotmail.com

Har likt siden din

amanda-berntsen97@hotmail.com

Har s lyst til vinne, har vrt fan av henne siden 8. klasse! Hun var p vg-lista, men jeg fikk ikke sjansen til se henne den gang, s det hadde vrt s gy om jeg kunne dratt n! :)

elisabethcesilie@gmail.com

krysser fingrene

Oda Johanne Nordberg

Oda Johanne Nordberg

oda-nordberg@hotmail.com

Likt :)

paulina.pettka@gmail.com

solveig birta

solveig birta

jeg er med

solveigbirta@gmail.com :)

leamoparow@hotmail.com

Jeg er med

Har likt :)

ts.w@live.com

tonjelevie@hotmail.no

odahjelmeland97@hotmail.com

jeanettshirvani@hotmail.com

:-)

beatenoris@hotmail.com

sigrid_sandane@hotmail.com

Frida-kristine

Frida-kristine

Fridar@live.no

Adriana Sandbekkbrten

Adriana Sandbekkbrten

wasp.corps@hotmail.com :)

meg_iselin@hotmail.com :)

Charlotte sigbjrnsen

Charlotte sigbjrnsen

likt! :D

charlotte_sigbjornsen@hotmail.no

g.arnekleiv@yahoo.no :)

louisemyrland11@gmail.com

idasakariassen@hotmail.com :)

Karoline Svendsrud

Karoline Svendsrud

karoline.svendsrud@gmail.com

Hper jeg vinner :) :) :)

Emma Sofie Kvam Vinda

Emma Sofie Kvam Vinda

emsyy12@icloud.com

har likt ! :D

tessa_kattenberg@hotmail.com

santon@kvn.no

Paulina Aanmoen

Paulina Aanmoen

paulina5a@msn.com

Taina Rognstad

Taina Rognstad

Taina@hotmail.no

thaleskage@gmail.com

Kjre billett, snlla bli min

nej, lt det va' som i en film

emilie-17@hotmail.no :-)

Mailen str i feltet :D

emilie.arvik.hansen@gmail.com

La meg vinne dette, jeg virkelig elsker Veronica!!

Inger Kristine Havg

Inger Kristine Havg

inger.k.havaag@gmail.com

:)

:D

katinka.lokse@vkbb.no

Marleen.mathisen@hotmail.com 😊😊

, synd du ikke fr dratt dit.. Veronica er jo s utrolig flink! Men vegas blir nok hakket bedre, det tviler jeg ikke p. hihi. Du fr kose deg, har likt fanpagen for leenge siden! :D

Hper jeg fr sjangsen til vinne dette, alltids likt den dama men m spare litt penger pga lappen osv..

Jeg er meeed!! :D

lill.susann@hotmail.com

cesselarsson@hotmail.com :)

Ellapip@hotmail.com

Har likt og alt!

Sunnivadbakkerud@gmail.com :)

signegrolandsgard@gmail.com

Emilie-skj@hotmail.com

ingridsimensen1@gmail.com

minekstra@outlook.com :) :) <3

Frk.formo@gmail.com

Martine T Johansen

Martine T Johansen

:D

Jeg er med! :)

!!

annelisabeth.pangelud@gmail.com

helenemeland@gmail.com

therese.odegard@yahoo.no

Idapewsen@live.no

Anna25@hotmail.no

andrealanglie@gmail.com

julie_frydenlund@hotmail.com

daniellfoto@hotmail.com

ellen-vinje@hotmail.com

maren-aana@hotmail.com

Jenny Marie Norheim

Jenny Marie Norheim

jenny.marie.norheim@hotmail.com

norakristine2011@hotmail.com

Rebecca Aadland

Rebecca Aadland

rebeccaaadland1@gmail.com

sirimyhrvold91@hotmail.com

mandersen.andersen@gmail.com

Marita Andersen

Marita Andersen

maritaha@ostfoldfk.no

lonebjenssen@gmail.com

kine.sletner@hotmail.com

s gy :D

helene.haugekarlsen@gmail.com

Karin Nordseth

Karin Nordseth

karinnordseth@hotmail.com

Veronica Martinsen

Veronica Martinsen

veranema@hotmail.com

hhh krysser alt jeg har! Har s lyst til vinne!

sandrabertelli95@gmail.com

snuppa_899@hotmail.com

emilieslangsvold@hotmail.com

Pernille Varildbakken

Pernille Varildbakken

har kjempelyst :D

victoria.gruen@hotmail.com

gina.aas@live.no

andreeeaa@live.no

keth_96@hotmail.com :)

kanina95@hotmail.com

ina_theres@hotmail.com

Vilde2001@hotmail.no

liv.myrhaug88@gmail.com :)

victoria-quach@hotmail.com

idatunge@lyse.net

joakim.lantz@gmail.com

mariajb@live.no

Skriv en ny kommentar

Design laget av Kine Skjerpen