Har vært ute og grillet med jentene. Har en veldig rar følelse i kroppen, tror det kalles stress. Men hvorfor stresser jeg? ANER IKKE! Har høy puls hele tiden, faen så irriterende det er. Trenger tips for å roe ned, jeg er sikker på at jeg kunne vært på bali eller bora bora nå og uansett strsset, haha.
Slik så jeg ut, hadde ikke fikset meg noe så jeg droppet å vise ansiktet. Caps fra madlady, genser fra veromoda (lillesøster sin) shorts og sko fra chiquelle.com
Her sitter jeg med de stygge andeleppene mine Neida, jeg synes de er dritfine! Jakke er også fra chiquelle.com
42 kommentarer
Herlig!
Bra du liker leppene dine uansett hva folk kommenterer her og på insta. Det er hva du syntes som teller!
du er vakker uansett!
Så fin du er!
Du er nydelig, Sophie!
Nydelig er du uansett, vet du!
♥ Lizbethosnes.com
Weed hjelper
what about your silouete? you’re so fat recently
it’s a pity .. u was such a lovely girl
u should lose weigth..
Du er så fin! besøke min blogg? ♥
I en av videoene dine sier du at du ikke er jålete, men det er du!! Ikke slemt ment, men serr liksom du er sykt jålete! Sorry azz, men en gang må du høre det!
Å gud så grusomme lepper på det siste bildet!
Det er sikkert ikke stress men dårlig magefølelse du har, sier bare watch out- det kan være dårlige nyheter på vei.. jeg er kanskje litt overtroisk men jeg kjenner igjen den følelsen du har..og det er ofte en “forvarsel” på noe slm ikke er helt bra..
Synes også leppene dine er dritfine! ;*
Hei!♥
Jeg lurte på om jeg kan få et russekort av deg og om du kunne titte innom bloggen min å kommentere:)
Hei! Har hatt samme følelsen selv, både av stress og en kropp som er rastløs! Jeg bruker da å prøve å vare puste rolig å kanskje høre på rolig musikk, fungerer ikke dette så strammer jeg alle musklene i kroppen, fra tå til topp, dette kan gjøre at musklene blir mer avslappet
Håper dette var til hjelp!
Du er såå herlig, skulle ønske vi kjente hverandre for du virker som en utrolig hyggelig og fin jente ;)))<3
vet akkurat hvordan du føler deg. Er tider der jeg stresser HELE tiden, selvom jeg ikke vet helt hvorfor jeg stresser. Føler at det er noe jeg må gjøre, skulle ha gjort eller har glemt å gjøre. Men det bruker som regel å gå over til neste dag! hihi

Jeg synest ikke leppene dine er stygge i det hele tatt jeg! Så lenge du elsker dem, så why care? Eneste minuset er at man blir nesten litt blind selv, og man klarer ikke å vite selv når man “har formye” eller “er store nok”. Jeg hadde samme problemet men restylane, men så lenge du liker den så skal du absolutt ikke bry deg om hva andre synest!
Når kjæreste, nære familien eller bestevenninder sier at “Nå har du tatt for masse” DA kan man starte å bekymre seg. For de kjenner jo deg og elsker deg. Men bortsett fra det, gjør hvaaa du vil
Ja, leppene er dritstygge, en klatt med kamelavføring på fjeset ditt. Men du må vist være blind eller noe som ikke ser det selv.
Haha nydelig uansett hva <3
quack quack lol. min mening: (som jeg har lov til å si siden det er ett fritt land) Jeg synes ikke leppene dine er fine. natural beauty is the real beauty (litt sminke rundt øya er jo greit ceff, men HALLO?!)
“Quack” sa anda, da hum kommenterte sine egne lepper..
http://www.google.no/url?sa=i&rct=j&q=plastic+surgery&source=images&cd=&cad=rja&docid=oK1MxLrA6im9gM&tbnid=0w3ObrrNGZS_OM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fizismile.com%2F2012%2F07%2F30%2Fwhen_plastic_surgery_goes_really_wrong_39_pics_1_gif-35.html&ei=AjyZUbjRAo6P4gShm4CYCw&bvm=bv.46751780,d.bGE&psig=AFQjCNG9wiP8lFjmEpaP-x5_8aV8ZIedqA&ust=1369083262309619
Her har vi deg om ett par år… ;))
om du klager på andres lepper så har du sunket lavt. veldig, veldig lavt. er det noe haters ikke trenger å bry seg om så er det hvordan andres lepper ser ut. virkelig, voks opp hun bestemmer selv hvordan hun vil at leppene hennes skal se ut. uff
snus funker som bare pokker har store problemer med og slappe av selv og de hjelper meg =)
Ta deg er langt bad med ekte lys og svakt lys i taket, hør på rolig musikk og spis noe godt! Ikke tenk , bare gjør det si liker best, alene eller sammen med kjæresten <3
Må alle ha en velsignet dag;)
leppene dine er ikke fyldige, de er to feite følser oppå hverandre. sorry ass… men du ba oss om å si ifra når det ble for mye. og nå er det ALT for mye, det ser IKKE bra ut.
Ta deg en snæss!
gakkgakk tjukka
Grilling er kos!
Hva faen feiler det dere som sier hun er blitt feit?? Er dere klar over hvor liten Sophie er, eller? Når man bruker xxs i bukser osv, da er man IKKE feit! Og har dere sett magen hennes, eller? Den er helt syykt flat! Alvorlig talt, hva feiler det dere? Er dere såå sjalu at dere finner på slikt for å prøve å bryte henne ned? Sophie Elise er faktisk veldig tynn!
Kjempe kul caps, digget outfiten! Skikkelig fint
Hai Sophie! Jeg hadde veldig lyst til å skrive denne komentaren til deg selv om jeg vet det ikke har noe med dette innlegget å gjøre og du sansyneligvis ikke kommer til å lese den. Uansett vil jeg bare si at dette er en positiv komentar, fordi jeg vet at det går an å tolke den negativt.
For noen måneder siden var jeg på blogg.no å så din blogg på topplisten. Jeg trykket på den (wow! neida) og så en jente med extensions, silikonpupper, botox lepper og mange bilder av seg selv i speilet. Og for å være helt ærlig var det eneste jeg tenkte “for en overfladisk bimbo”. Jeg vet at det er å dømme, jeg hadde jo ikke engang lest innleggene dine. Jeg stemplet deg som det. I dag klikket jeg meg inn på bloggen din igjen. Jeg så du hadde en egen side som het “hjertesaker” og trykket på den. Jeg forventet egentlig å se innlegg om hvorfr du å kjæresten din slo opp, eller hvor trist det var da bestefaren din døde. Noe som hadde vært helt greit, det er jo personlige saker som absolutt kan kalles “hjertesaker”.Men det var ikke såne innlegg. Det var innlegg om dyrs rettigheter, om hvor mye du hatet pels, om sminke testing på dyr var galt o.l. Og jeg synes det var veldig fint. Personlig er jeg vegetarianer, wwf fadder, bruker ikke sminke som blir testet på dyr og veldig imot pels. Jeg synes det var så fint å se at du ikke bare var den “blogg sophie” med fake vipper, hår og negler, men egentlig en som bryr seg om annet! Og mens jeg satt og leste så fikk det meg til å skjønne at det har ingenting å si om du liker å fikse på håret ditt, eller ta bilder av deg selv, så lenge du ikke bare er opptatt av deg selv.
Takk for at du er du Sophie!
Her er noen tips mot stress,de har hvertfall hjulpet meg en del!
Akkepunktur hjelper deg ikke bare mot stress men roer deg heltned og hjelper deg og slappe av mere.
Ta deg et bad. Kjøp noe oljer med lavendel og lignende. Tenn stearinlys,lukk øynene og bare slapp av.
Masasje hjelper også veldig mye,la f.eks kjæresten din masere.
Det er også viktig at du setter av tid til deg srlv og ikke farter rundt hele tiden og har et stappa tidsskjema.
elsker shortsen og capsen !
kor det e dokker e å grille?
bor i harstad( har så å si nettopp føtta dit) så lure på kor det. best 
du har rett der , leppene dine er ganske stygge og overdrevent
Liker ikke å sjule med bak en pc som anonym.. Sophie er ikke feit! Er dere syke eller!? Tynneste 18 åringen jeg har sett!! Men leppene er veldig overdrevet… Likte deg veldig mye bedre før når du hadde mye mindre i leppene.. STOPP;)<3
Drikk masse te og se på frustrerte fruer
hhahah fyfan kor kvamlt! INGENTING som e fint med andeleppe, uansett korr sexy du trur det e..
Du er vakker! Jeg hadde ikke kledd de leppene, men det gjør fader meg du.
Jeg syntes både leppene dine og du er dødssøt!
Jeg vet du driter i hva alle andre syntes om deg, og det er så sterkt med tanke på hva du har gått gjennom. Du er mitt forbilde innenfor “bloggverden” om jeg kan si det? haha..
Isåfall, jeg og er stresset heletiden uten grunn, men jeg skjelver også i tillegg og vet ikke hva det er! Det er som om jeg gruer meg til noe, men det er absolutt ingenting jeg kommer på som jeg gruer meg til eller noe jeg har glemt å gjøre eller noe sånt, kjempe rart!
Håper isåfall du får en fin dag og finner ut av hvorfor du stresser så mye uten å vite hvorfor! Skriv gjerne et innlegg om du finner ut noe som hjelper, jeg kunne gjerne fått litt hjelp hehe
Koffer trur du at du er någe du e bare ein jævel så må raka ner på folk..ja..for å sei det sånn så ville eg heller kyssa rævå til morå mi en å vera deg ! <3