tiden flyr

Det er helt sinnsykt hvordan dagene begynner å fly avsted. Det er allerede mars. . Var det ikke nyttårsaften i går? Og nyttårsaften i fjor, var ikke det i overigår? Haha, det virker nesten sånn for meg. Og i dag har jeg og Mathias vært sammen i 5 måneder, virker også som bare et par uker siden vi for første gang lå i senga mi og spiste kinderbueno mens vi snakket om universet. Tiden flyr i godt selskap, regner jeg med ♥ 

 Jeg tenkte å vise dere dagens outfit, men som dere vet klarer jeg ikke å ha på meg bukse lenge sammenhengende så dere får se det slik:

Topp og smykke fra chiquelle HER, bukse fra dr.denim som man kan finne på nelly og carlings.

Jeg har nemlig byttet over til min store kosehettegenser og lester, jeg satt å tenkte her om dagen på hva mitt aller beste kjøp har vært og det er denne hettegenseren. Bruker den hver dag, jeg er faktisk glad i den genseren og hadde begynt å gråte om den ble borte. Og den kostet under 200 kr! 

Ellers så kom mine nye happyplugs i posten i dag, er det noe jeg alltid mister så er det sokker, hårstrikk og earplugs, haha. Så nå har jeg endelig noen nye:-) 

Nå blir det kjærestebesøk, blogges etterpå!


15 kommentarer

Siste innlegg