Jeg elsker virkelig den iphone-appen, har jo skrevet om den før på bloggen til og med! For dere som ikke vet, så er det mulig å fikse kjempefine effekter og rammer på bildene man har på iphonen, og så kan man senere opplaste de på twitter, facebook osv. Og så kan man følge hverandre! Så dere som bruker denne applikasjonen finner meg under therealsophieelise
Og ja, jeg begynner nesten å bli litt urolig over sovevanene mine.. I dag våknet jeg klokken 1730, det var etter å ha sovet igjennom uttalige alarmer. Og jeg blir uansett ikke våken av det, er så trøtt nå at det føles ut som om jeg skal stryke med hvert sekund. . . Trøtt HELE dagen! Hva kan det komme av? Tror jeg må dra ut på en joggetur til tross for det kjipe været slik at jeg våkner litt.
Som dere vet drar jo jeg til oslo i morgen med Stine Mari (hun kommer riktignok etter på torsdag eller fredag, husker ikke helt). Bortsett fra å dra på pitbull skal jeg til bunæsklinikken (hemmelig,haha) skal jeg selvsagt shoppe og på to bloggmøter, og jeg håper vi kan dra på tusenfryd! Elsker karuseller, woho. Får se hva jeg får Stine med på
Noen instagrambilder:
du e nyydelig 😀
søøøta
Lenge til spøkelses videoen? ..
Du er herlig!
Følgt deg:DD
følger deg, hadde vært morsomt om du hadde fulgt kristinaejensen <3
Følge meg? noraher <3
Jeg heter sbrunis (:
fine deg!
Maaay97 🙂
jeg tror grunnen til at du er så mye trøtt er fordi du sover alt for mye og har dårlig døgnrytme! derfor!! prøv å legg deg klokka 11-12 hver kveld og stå opp for å gå på skolen og så skal du se du blir mindre trøtt!
Cool<33 du er utrolig pen <333
Jeg heter ibenmo hvis du har lyst å følge meg 🙂
cathrineeher
@Siriheglund
drit pen du!! spøkelsesvideeoen!!!!
Sofijakj heter jeg der. 🙂
@christinekvi
helenealvestad heter jeg på instagram:) jeg følger deg! 🙂
Digger bloggen din!
kanskje hun skal operere inn silikon eller restylane…? i think so:P
fleir opperasjona?? fake..
ka du styre med?
@siljetapio
ingrid95, follow
@charlottescar 🙂
Jeg heter julieemari
du er så peen ! <3 heter forresten @piieceofhanna på instagram <3
@martesunde – følg meg? 🙂
Åh, nydelige Sophie! Jeg heter christelmari på instagram :*
“lskjelde” på instagram 🙂
Elske bloggen din!!
Jeg heter helesy på instagram:)
synnebjerkli
jeg heter sandrahetland 😉 du er bare så sykt fin!
fina, emiliejakobsen på instagram!<3
Jeg heter SigridVerpe 🙂
heter rikkekul !!
annelinefk 😉 kan du værsåsnill å followe meg?<3
E det kødd!!? ingen video om spøkelses-rommet i dag heller!?? daaamn it.. Hehehe!!
Har vert innpå bloggen din 10 (TI!!!!) ganger i dag, for å sjekke om videoen har komt, men neeeeeeida. Ser ikke ut til at den kommer heller… Leserne dine venter i spenning her altså!!! Hehehe!
jeg heter majasavk 🙂 follower deg!
NÅR KOMMER SPØKELSESVIDEOEN?
isabellhl @instagram
Pen du er ! <3
selinekilen – følg meg på instagram hihi
heter sarahandeerseen 🙂 følger deg, og du er så utrolig pen!
du e så fette stygg! du e verskeli en skam før hasj-ta ;p jaa eg e ikje så fette dom att eg ikje veit dæ skrives harstad:”p du e så stugg.. å puppa har du heller ikje, du klæm di jo bære opp 😛
mariluu3011 @instagram <3
elineofstbo
Følger deg! Jeg heter Stineisaksen 😉
Når legger du ut “Spøkelses videoen” ?
Herlig, jeg heter jennyandersen ^^
Lissmari
keyisawil! 🙂 følger deg! ♥ Digger bloggen din :):)
jeg heter ostremhei, men legger sjelden ut noe særlig interessant.. haha
Følg meg! 😀 suuuuperman <----
siljeranes, følg meg! 😀
Bunæsklinikken = neseplastikk…….
ååe , jasminxi ! om du hadde fulgt meg hadde jeg blitt utrolig glad <3!- norges beste blogger!
malenehofseth 😀
jeg heter tinaadele 🙂 følger deg nå!
Legge ut spøkelsesvideoen snart? Men kom det egentlig noe? Så du noe rart? d:
Jeg heter EllenMrise på instagram 😉 Gleder meg til spøkelsesvideoen da! Om du fikk med noe spessielt på den, det må forresten ta jævlig lang tid å se igjennom den?
follow meg: monasjursen 🙂
fin blogg
eg heter catvry
sandratellevik <3
Kan ikke du legge ut den spøkelses-videon snart?
jeg heter maybela, jeg follower deg og hadde blitt sååå glad om du followet meg og likte noen av bildene mine! <3
du er en fantastisk jente og jeg elsker det at du skriver personlige innlegg og viser følelser fordi det er det ikke mange bloggere som gjør, takk for at du viser at alle har sine "up's and down's" og at du viser at du faktisk er et menneske med følelser.
jeg elsker bloggen din, keep going <3
jeg elsker også den appen! 🙂 jeg heter monahaugen der inne 🙂
julielog! har de beste bildan for å ver ærlig
vildepild 🙂
fin du er <3 min blogg: http://www.ilu297.blogg.no
Heter esme63 ♥
Skal du ta silikon? eller restylane? 🙂
tonjebh
følger deg allerde <3
følg meg også er fast leser av bloggen din å jeg digger deg Sophie!
liisakarina 😉
Heter MALEERN! Har fulgt deg fra starten av og digger bildene dine på Instagram 😛 Håper du kan følge meg tilbake :))
følg meg: marendy
Følger deg! <3 kan du føle meg? 🙂 heter marierana
heter ingerhelgestad på instagram 🙂 følger deg allerede 🙂
følger deg 🙂 heter juliethagen!
Tenkte på de sovevanene dine. Og hvis du er så mye trøtt kan jo det ha noe med jernmangel (eller andre mineraler osv), det er jo viktig å spise sunt og drikke mye! 😉 dessuten er det jobben ide å legge seg tidligere enn midt på natta eller seinere 🙂 kanskje du burde gå til noe lege-folk og høre, for sikkerhets skyld. Det kan vel ikke være normalt å sove så mye!
følge dæ 🙂 miaauran
Prøv å legg deg 11 tiden en kveld før skolen, og du MÅ uansett hva stå opp til skolen og ikke ta noen powernaper eller noe den dagen og legg deg i 11 tiden, stå opp til skolen osv. Er jævlig hardt i begynnelsen, men etter noen ganger funker det fett!
Heter mbrygfjeld_
Follow meg!!
Elizabeth1937 follower deg, hadde vært utrolig kult om du followet tilbake<3 😀
malinhhe 🙂
Jeg digger instagram 😀 Follower deg allerede, hadde vært fint om du followet meg tilbake! 😀
<3 sarasnekvik
Marimh – Jeg follower deg og det hadde vært utrolig kult om du hadde followed meg tilbake:-D Gler meg til spøkelsesvideoen om den kommer:-)
Marimh
Follower deg! :p
Jeg heter elisabethholen på instagram, håper du vill followe med da har jeg blirr utrolig glad! 🙂
FØLG “malinsonsthagen” på instagam, da hadde jeg blitt kjempe glad 😀
Jeg og en veninne skal også til oslo på pitbull, blir KONGE!
Jeg heter @elmac98. Follow me<3
Hvis du sover for mye blir du faktisk trøtt 🙂
heter sunnivabk! 🙂
Folk, man får bare drit vondt i hue av og sove lite.. Men ett tips; drikke noe te elns for da kvikner du litt til:)) beklager men hadde ikke noe bedre tips.
Følger deg :))
Mira_e
Marcellamuff 🙂
Jeg heter synnenw på instagram 🙂
heter marinakvig 😀
Vil bare si at jeg digger bloggen din og skjønner ikke hvorfor alle skal rakke ned på deg hele tiden, det blir for dumt! Skjønner ikke at folk er så barnslige!! Men uansett som jeg sa bloggen din er best! 😀
Så fine Bilder! Heter henrikkehon:) Håper du har hatt en fin dag:D
helenebjorndal <3
følg meg:) Jeg heter isabellalv
helenacarolines @ instagram 😀
marenstensli :))
@tordisfa 🙂
Følger deg på instagram, hehe! Heter Theapuz 🙂
Jeg følger deg allerede. Hadde blitt kjempeglad hvis du hadde følgt meg : birgitteoe ♥
Følge meg tilbake? 🙂 Heter Kristinesc
følge meg? _johanne
jeg heter karen.jerstad på instagram, følg meeg!
Har du vurdert tanken på at du sover for MYE? Ideelt sett skal man ha mellom 7-9 timer søvn om natten. Du blir ikke mer opplagt av å sove lengre, tvert imot så blir du mer sliten og får mindre energi/overskudd.
idajand 🙂
tonelerbakken @ instagram
Jeg heter bellakawaii på Instagram.
@majarh98
follow mæææ
Jeg heter xsaid97 på Instagram 🙂
@synnekw
Follower deg, followe meg? :))
Jeg heter Andrea1997123, hehe 🙂
kunne du tenke deg å blir glamourmodell? du har jo kroppen og utseende til det (:
Liseysh
heter: vildeaas
Hadde vært koselig hvis du ville followe meg 🙂
vi venter på spøkelsesvideoen!
forresten, du legger vel ikke ut 16 timer med film? du klipper vekk der det ikke skjer noe?:)
Eg heite leonacharlottee på ig, har followed deg ei stund allerede <3
æ heite dinamargreth på instagram;-)
Jeg heter minahaavi 🙂
du skulle vel ikkje ha roan litt med push-up’n?
heddakvamsdal
oja, plastisk kirurgi??
Du er flink til å blogge lange innlegg for tiden 🙂
følger deg nå! 🙂 heter elidmh!
du skal garantert ta noen plastiske operasjoner av nesen din..
maikjohannessen:)
Hannetorgerseen
blir dritglad for followerse!! :))
Jeg var også sånn som kunne sove hele tiden, men det var fordi jeg maglet masse jern. Kanskje det er det som er problemet med deg igså??
du er så pen!
heter karenhusby på instagram 🙂
hei vil du følge meg sophie?:)
ingridmarieg
Hadde vært sååå stort for meg om du hadde fulgt meg på instagram!! 🙂
heter pinkpati der 🙂
Vet at dette ikke har noe med det og gjøre men når begynte du og drikke og er det kult? Isåfall synes du det er godt?
Ikke missfårstå meg åsså. Elsker bloggen håper jeg blir som deg! Mange klemmer Maren 14år <3
Du er mitt forbilde Nr. 1!
D kan hende du er stresset da blir jeg veldig trøtt:)
Når kommer filmen fra spøkelsesrommet? 🙂
emmasteinsland
Jeg heter vibekerp 🙂
DU BLIR TRØTT OG SLITEN NÅR DU SOVER FOR MYE, DA BLIR MAN BARE SLAPP OG IKKE KVIKK. Prøv å lag en fast rutine
Jeg følger deg! Min insta heter; Synnechristinehaavi <3
Det kan være at du mangler en del vitaminer. Snakket om akkurat dette med trøtthet i helgen, hun jeg snakket med fikk satt en B12-sprøyte for det
hete annemarte98! follow, eg followe tilbake! 🙂
Litt av grunnen kan vær at du har for lite fullsyre da er du mye trøtt har de selv,gå til legen ta en prøve,vis du har forlite må du ta en mini tablett hver dag
Follower deg, hadde vært moro om du fulgte meg Siljeruud
Jeg følger deg 😀 har blitt overlykkelig og driiit happy om du hadde følgt meg (ellams) på instagram 😀
For en barbie -.-
Susaannn :):)
Jeg heter 99helene, KAN DU PLIIIS FØLGE MEG? Har prøvd å fått deg til å følge meg, men du har ikke gjort det enda heheh<3
æ heite linafornes på instagram, følg mæ ? : )
lisatjelta 🙂
jeg heter “ainaw” – hadde blitt helt starstruck om du fulgte meg, hahah.. 🙂
Hadde vært fint om du ville følge meg! Mijjee 🙂
Å,, du er så pen! Iphonen er nede, men følger deg når den kommer på 🙂 Heter lottekotteblogg
Følg Idaolsennn plis? <3
heter dinans på instagram 🙂
tuuulla, det var den gamle brukeren!!! heter dinaskog!
Du skal enten operere puppene dine og nesa samtidig eller en av delene, du forsnakket deg i fylla 😛 HVIS ryktene stemmer da.
æ heite hcarroh på insta 😀
Jeg heter Saandrahs, følger deg og hadde vert utrolig kult om du ville følge meg!! 🙂 søta
jeg heter annehennum
heldig! jeg heter helene0mvik hvis du vil følge meg <3 god tur!
Du er så fin sophie!
miasven1
chris10na
Idasyrran 🙂
emiliehgensen, følg meg!<3
heter nkristensen_ 🙂
aw, digga det nederste bildet til høyere! det var drit pent : )
siljebraaten 🙂
Hmmm.. Jeg får vel prøve ut instagram da, hehe! =)
Lizbethosnes.com – En ærlighetsblogg. Min hverdag med mine interesser, og lidelsen Anorexia Nervosa. Lizbethosnes.com
Du er nydelig!! Jeg heter linlinn1, follower deg, hadde vært så kult om du kunne followa meg også! <3
Digg bloggen din! Eg heita Eirawisthus på instagram, follow deg der! 😀
emmaregine på instagram! 😀
elska bloggen din, Sophie! fortsett sånn:*
You`re followed
Follow me please Majasamuelsen 😉
jeg heter Photohk:)
charlyfa
kinestore
kamillasolli på instagram 😀
FØLG JOHANNEWILLUMSEN 😀
En ting kan være at du sover for MYE. Det er ikke bra for kroppen, eller du kan kanskje ha jernmangel. Du burde kanskje snakke med helsesøster eller lege, for det at du er trøtt og sliten hele tiden er et symptom på diabetes…
oonsaker 🙂
Følger deg!! <3
Jeg heter: heddaoh
Aha, digger bloggen din!
kajamyrvang 🙂
Jeg heter dinasilseth ;))
HEI!
IKKE OPERER DEG PÅ BUNÆS KLINIKKEN! HAR HØRT MANGE KLAGER UANSETT OM DET ER ANG NESE ELLER BRYST OPERASJON.
OG HUSK AT HAN ER NESE-HALS LEGE, IKKE GODKJENT PLASTIKK KIRURG!!
http://debatt.sol.no/content/hvilken-klinikk
Mie :))
Følg meg på annesirih <3 ps: digge dæ!
Hva skal du fikse på kroppen din den her gangen da, hmm 🙂
Frklampe heter jeg:)
Jeg heter heleneftw 🙂
Heter stinenyberg97 :))
jeg heter caritahelen! 🙂 digger instagram jeg også :))
Har fulgt deg. 🙂 Heter Helenemarion der!
Husk at man blir mer sliten av å sove lenge da 🙂 Kan være lurt å sette på vekkerklokka slik at du vet at du får ca 8 timer søvn.. Sover du noe særlig lenger enn det, er du dømt til å være trøtt resten av dagen! Men nå skrev du jo for så vidt at du sover deg gjennom alle vekkerklokkene da, så da er vel ikke det mye til hjelp.. Hehe!
Jeg heter Mariekol
alle vet at dr.Bunæs er plastikk-kirurg 🙂 hun skal fikse noe 🙂
Jeg follower deg på instagram 🙂 Heter elisechristinemc 😉
kjerstinf
odasveinsvoll <3
bennecha
Haha, har det kule navnet :
@mannegal
carinams 🙂
Heter maau97 på instagram! Ville blitt utrolig glad hvis du hadde fulgt meg:)
marianneviken 🙂
Jeg heter linechristineee på instagram 🙂
Følg meg, bentenordheim <3<3
Gjerne følg meg på instagram 😀 sandrakrakeli!
Jeg heter aursko. Jeg hadde blitt utrolig glad om du hadde fulgt meg. 🙂 jeg følger deg.
jeg follower deg, jeg! 🙂 min er lohopio!
evaols på instagram, elsker appen jeg også!
I vinter hadde jeg og en periode der jeg var trøtt hele tiden! eneste som fristet var å ligge i senga og sove. Heldigvis gikk det over etter hvert da 😉
heter andreaoye , bruker instagram ofte!
Jeg følger deg, hehe 🙂
Jeg heter odisgodis, så det er bare å følge meg..hehe
-Oda
Prøv å få deg en døgnrytme! Legg deg 11-12 på kvelden og stå opp når du skal på skolen, hvis du vil ha mere søvn så skal du ikke sove på dagen, da burde du heller legge deg enda tidligere på kvelden 🙂
Emilieolaisen på twitter og instagram:))
Jeg heter Rragnhild på instagram!
Jeg heter ragnhildsteinsland på instagram! 🙂
Følge meg på Instagram?
Jeg heter: maritaa_m
Follow theaaelisaabeth :))
Jeg følger deg 🙂 heter Juliearnoe på instagram!
ninasandnes ; )
ida_kr ;D
olinebredeli ;*
Du kan ikke si at du er god til å følge leserne når du har mest 7000 som følger deg, så følger du 300 tilbake?
Heter simona1999
Det hadde vært såå gøy om du fuglte meg <3
ELSKER de som følger meg btw.
Legger ut mange bilder hver dag, med en dærsj inspirasjon i.
Hver dag får dere også en ekstra godbit: Dere får se en ting i rommet mitt jeg elsker!
Klem fra simona1999 på Instagram
jeg follower deg og digger bildene du legger ut! :))
heter forresten siiljehm så håper du follower meg!♥
MonaHoie heter jeg på instagram ! Hadde vært kjekt om du ville følgt meg 🙂
heter TheaHeleneS på instagram
britasolheim på instagram, følg meg! 😉
olinelund:)
åhh du er så pen! jeg heter djanatr hvis du vil følge meg 😀
Æ må bare si, æ ELSK boobsa dine 😀 <3 ( .Y. )
Jeg heter: milleslunde
jeg heter vildetva 😀
@lisbethT
Follower deg, jeg heter ingridfb00 🙂
@martatj
Jeg heter erleandrea, follow meg? 🙂
monicla på instagram! 😀 follow meg
Jeg heter msr00 på instagram <3 follow me 😉
1. Du får ikke i deg riktig næring
2. Kanskje spiser du for lite, iallefall næringsrik mat
3. Fast døgnrytme vil hjelpe
4. Drikk mer kaffe 🙂
5. Bli lykkelig
6. Drikk trana di!
Ps! Operasjon som 18åring… de fleste angrer bare noen år etterpå.. gi deg selv noen flere år på baken.. da forstår du endelig at utseende ikke er det som avgjør om du er lykkelig eller ei 🙂
Lykke til!
Døgnrytmen min er også helt fucked. Sov så lite i natt, derfor la jeg meg til å sove rett etter skolen(ca i 3 tiden). Jeg voknet klokka kvart over sju og hadde sovet gjennom en masse alarmer, menneskelig vekking og en samtale med søster(holder ofte samtaler som jeg ikke husker senere). Er litt mindfucked akkurat nå.
Jeg heter Johannegudmestad på instagram, det er bare å followe vist du vil! 🙂
odatorvik på insta 😀
jeg heter odii2, følg meg 😀
elsker bloggen diiin <3
åå,jeg har også problemer med soveproblemer, sover aaalt for mye! men hadde vært koseli om du ville followe meg på instagram;-* heter somsagt benedictemoby på den:)
kissskisss
btw, du er nydelig!
jeg heter anjaho på instagram 🙂 følg meg, søta!
NOEN PUPPEBILDER**
lol.
Jeg heter siljejhj på instagram 🙂
Nice, heter Catwii <3
Følge meg? – Mariar0406
Heter hslund, følger deg allerede 🙂
Følger deg 🙂
Albertiine, følge?
Hete marieledorsen på insta:-)
Jeg følger deg! 😀
Jeg heter carroasheim på insta <3
Følger’æ 🙂 Jeg heter martefossheim på insta!
æ følg dæ ^^ å æ heite Minsemi ^^
Søt 🙂
JEG HETER VICSYD, KAN DU VÆRESÅSNILL Å FØLGE MEG ? 😀
jeg heter synnovelover!
(y) –> runasm
heter sandranazty på instagram, følger deg 🙂
følg meg – linnius
Følge meg?? 🙂 sandra1399
vildegronli! 😀
My insta: verozitas
Så nydelig du er:)
marikaaa123 🙂