Nå skal jeg ut å jogge, og siden vennene mine ikke tror på at jeg faktisk jogger hver dag( ettersom ingen av de trener lever de vel bare i fornektelsen..) så tar jeg med meg kamera og skal prøve å dokumentere det! Suger å jogge med sekk, som jeg må når jeg har med speilrefleks haha. Jeg ser så dum ut!
Jeg som hadde håpet på herlig vær idag! Kanskje jeg tar meg en dukkert på turen uansett, har faktisk ikke badet så langt i år. Blir selfølgelig dokumentert med bilder omså, haha!
Og vær så snill å ikke klikk mongo på grunn av bildene. Kan gutter legge ut treningsbilder av seg, kan jenter og! Og slik at vi slipper drama ; ja, jeg strammer magen, se selfølgelig ikke sånn ut når jeg ligger og slapper av.
29 kommentarer
Oi, snakk om forskjell!
Jeg hater at du har så fin kropp
skjønner ikke at folk klikker mongo av litt hud på bilder. det er ikke så big deal liksom -.-
heeelt insane kropp!
nise<3 digger deg.. : )
Tapable
nice !god tur ! 🙂 <3
Kjempe flink du er! 🙂 Gir sikkert motivasjon til masse jenter der ute.
– Maren Sletta
ah, elsker bloggen din og at du er ærlig! skulle ønske jeg også gadd å jogge <3
folk som klager og sender stygge kommentarer er bare sjalu! Du er nydelig Sophie, digger deg 😀
flink!!
jogger litt selv, men etter jeg kom hjem fra ferie har det bare falt av 😛 men skal begynne og jogge igjen snart tenkte jeg <3
jeg er ganske opptatt av kroppen min selv og når du har jobba hardt for den har du lyst og vise den frem, så ser ikke hvorfor folk klikker pga og vise litt mage! det er bare mage? ingen big deal!:P
hvorfor klikker ikke folk mer på playboy jentene som flasher mer en bare mage og kløft <3 stå på videre søta! du gjør det kjempe bra <3
Perfection.
Du er nydelig jente ;DD Digger også piercingen du hadde der! Jeg jogger også, men ikke så mye i ferien Hahah..
fyfaen, du har for fin kropp
Blir faktisk så misunnelig! Jogger du bare, eller trener du noe mer og? 🙂
fiiin<3
-kamilla
Drømmekroppen!
Hvorfor gidder folk å sitte å skrive dritt til folk de ikke kjenner personlig? Tragisk!
Kan ikke alle bare være venner? :))
Du er så heldig som har så digg kropp. Hadde ikke gjort noe om jeg hadde hatt sånn (A)
Når du jogger, jogger du langt `?
Ps, stå på ! Digger deg 😀
wow! du ser veldig sporty ut 😀
Flink er du 😀 Stå på, Sophie!
drømmemagen
misunne dæ syykt! og når du får sixpack så kommer æ til å daue av sjalusi!
Digge bloggen din! stå på:D
Jeg.digger.deg!! Du er utrolig flink. Skulle ønske jeg hadde lik motivasjon! 🙂
gud jeg misunner deg og kroppen din!!
Jøss, du har en kjempe fin kropp! Nå vet ikke jeg om du har silikon eller ei, men du har veldig lik kropp som Marthe Borge (www.martheborge.blogg.no) Hun kjenner jeg, så vet at hun ikke har silikon! Men uansett, stå på og ikke bry deg om folk som slenger dritt for det er bare sjalusi!
<3
som det er spurt om lenger opp :
trener du bare jogging og hvor langt jogger du ?
fint om du svarer, for trenger tips 🙂
litt tynn eller ? spiser du babymat å kanskje ? xD Neida, Du er nydelig Sofie ! <333