Jeg klarte, utrolig nok, å få pakket alt sammen ned i kofferten med god hjelp fra min kjære Stine! Har også klart å finne “reiseoutfit”, har hørt at det er sol hjemme i Harstad for en gangs skyld, godt å høre! Veldig mange av dere spør altså hvor genseren jeg har på meg er ifra, den kjøpte jeg på BIKBOK – den er på salg nå, så løp og kjøp! Tror jeg betalte 49 kroner for den.
Gleder meg til å komme hjem faktisk, har helt full timeplan til uken som kommer, fult av mennesker jeg bryr meg om og er glad i. Blir en fin uke, før “helvette” starter igjen på Mandag. Og til dere som lurer, er selfølgelig ikke på grunn av at facebooken min har blitt hacket at jeg er deprimert? Så svak er jeg ikke, hehe! Men ja, en person kan ha vært igjennom mye mer enn hva som kommer fram på en blogg.. “Be nice to everyone you meet,they are fighting a battle you know nothing about”.
Kjøpte meg også dette smykket igår på BIKBOK, elsker det! Skikkelig girly. Hva synes dere?
så pen du er <3
fiiint
Fint smykke!
veldig veldig pent antrekk, SOPHIE ELSISE <3
kjempefint!
søta <3
kjempefint smykke
Kjempe fint smykke!!
Det var kjempefint! du har god smak i smykker osv!
Så fine bilder
God tur hjem!
stilig
fina
fin du er!
kjempefint
Fine bilder:)
KOmmentere tilbake?
utrolig nydelig antrekk, men klarte ikke og ikke se at du har røde streker på armen hva er det?:o
Fint antrekk, det kledde du
Jeg er en jente som alltid har hatt lyst til å bynne å trene osv. men aldri har gjort det. etter at jeg begynnte å lese bloggen din, jogger jeg hvær dag. Du er en inspirasjon i hverdagen min. De røde strekene på armen din bekymrer meg. Du kommer deg igjennom denne tiden. det er snart over, å alt vil bli som vanelig. Du er norges vakkreste blogger, å håper du vet dette selv <3 - Ei jente på 14 som digger deg!
Så fint antrekk, Sophie! Har mine perioder der jeg er svært deprimert, men en dag blir det bedre. Bare stå på, du er flott!
Kjempe fint! :-))
håper du har det bra med deprisjonen, stå på videre! det kommer til å ordne seg!
Sophie det var et nydelig antrekk!
Ta en titt på min blogg og legg igjen en kommentar :=)
Kjempe fint!
Så fint!
stå på videre!
Elsker deg og bloggen din, men klarte ikke å unngå sårene du har på armen.. Du er en nydelig jente og jeg håper at ting ordner seg når du kommer hjem<3
Så utrolig søtt smykke! <3
Pen du er:) Antrekket var også pent<3
lekkert <3
nice <3
d e DRIT varmt i byen, d e over 30 grader
:O:O:O:O <3<3<3
på mitt termometer som har vært en stung i solen ;*) <3<3<3
PÅ FORHÅN UNNSKYLD!
DU ER HELT ORANSJE I TRYNET! LUKTER HEFTIG FJORTIS HER! SKAL IKKE BLOGGERE LIKSOM VÆRE FORBILDER??? HVA SKJER MED VERDEN NÅ OM DAGEN, JEG MENER NÅR MAN VIL LESE OM JENTER SOM DEG…
BEKLAGER FORRIGE KOMMENTAR, BLE KANSKJE LITT VOLDSOM.
HVIS DU ER FORNØYD, SÅ ER DET DET VIKTIGSTE
skulle ikke du til tyrkia?:))
du er så søt, du!
Kos deg til uka
oij, har du kutta de på armen..? La mærske tell dæ, å kutt se føl man se bra dær åg da men i ættertid så e dæ bære en påminnelse på dæ såm gjor så vondt.. Men fysisk smærte e beidre en psykisk! ;$ gobedring! Du e en topp bloggar å førtjæn dær du e idag på topplesta!
Kjempe fint antrekk!
“When it comes down to it, I let them think what they want. If they care enough to bother with what I do, then I’m already better than them.”
? Marilyn Monroe
Ka du har gått igjennom da som er så hardt brekkt ein negl sånn serr voks opp eg er 15 år og har gått gjennom et helvette gidde ikke og si ka akkurat her men ein god del du får jalefall ingen sympati hos meg!
Du er utrolig pen Sophie ! men de kuttene du har på hånden din likte jeg ikke ! Du kommer ikke til å få det noe bedre med å kutte deg selv, JEG LOVER ! du kommer gjennom dette
<3
Sophie du er en NYDELIG jente ! Elsker bloggen din !
<3
Men livet ditt blir ikke noe bedre av å kutte deg selv.. Håper du klarer deg gjennom denne tøffe tiden din
Jeg og låg merke til kuttene på hånden din du kommer ingen vei med det nei! + du kommer til og ha di kutt merkene resten av livet ditt di går aldri vekk sier ikke det for og skremme dei, det er rein fakta tro mei du vill ikke ha sånne merker på hendene dine ! håper du blir bedre stor klem <3 ;))
god tur hjem !:-)
shortsen din var veldig fin på deg, btw !:-)
Kom over bloggen din forleden dag , og jeg synes du har en kjempe fin blogg !! :)…. Trodde først dette var en helt typisk rosa blogg men det er det (heldighvis) ikke

Kommer absolutt til og titte innom her iblant , du har gode innlegg og skriver bra !!
Håper du klarer stoppe kuttingen av armene , må være en fryktelig vond sirkel , håper du får den hjelpen du trenger…,
Stå på videre !! :))
du er en kjempe søt jente<3
jeg har selv hatt stole deprisjoner og har hatt det i over ett år nå og det er utrolig vnnskelig. ta tiden du trenger, det kommer til å gå bedre : )
og foresten veldig fint smykke : )
stay strong Sophie! <3 utrolig bra blogg! <3 du er kjempe søt!
Fint!
Du er utrolig nydelig<3
håpe de blir godt å komme hjem (:
så du er uten ext på disse bildene? får det bilde av deg uten ext, der så det ut som du hadde sykt kort å øderlagt hår å på disse bildene ser det jo ut som du har langt hår? please explain
HEJ, VAR DET IKKE 14.AUGUST DU SKULLE VISE FORANDRINGEN PÅ MAGEN DIN DA? SIDEN DU BEGYNTE Å TRENE MAGEN FOR 1MÅNED SIDEN OG HADDE LYST PÅ MARKERTE MUSKLER – SÅ SA DU AT DU SKULLE VISE OSS 1 MÅNED ETTER OSSEN DEN HAR BLITT? VIS JEG IKKE TAR HELT FEIL :DDD
vill ikke du ksla ha det vondt! uansett hva det er så er du en sterk jente, men jeg vil ikke at du skader deg selv!
Vet du ikke har det lett, men prøv å snakk med en veninne, søstera di eller andre du stoler på! Viktig å få løsnet på følelsene, håper du får det bra raskest mulig, men ta den tiden du trenger ABSOLUTT!! du er ett stort forbilde, og jeg er blittutrolig inspirert til å jogge å trene på egenhånd utenom fotballen! Du skal vite at det er flere 1000 som ser opp til deg, føler med deg, er glad i deg og ikke minst vil deg det beste.
Fokuser på det positive, du er en kjempe fin jente, både på innsiden og utsiden!<3
kjempefint
Er det ditt ekte hår? Uansett er det ihvertfall helt utrolig nydelig!
Kos deg
Du vet at amerikanerne bruker ordet homecomeing for et slags skoleball de har på slutten av året, haha. Fint kjede!
Det var nydelig:D<3
har du kuttemerker på armen?
<3
det er ikke kutt, det er risp.
men det er like ille psykisk selv om det er forskjell på det fysiske.
jeg vet selv hvordan det er å komme seg gjennom dype deprisjoner, det kan være dødelig, rett og slett.
stå på!
Smykket ser ut som en Pendel eller no! hehe
Kjempefint! ♥
Den shortsen var helt forferdelig!
du kledde det antrekket der utrolig bra!
kjempefint smykke, tror jeg har likens shorts som deg <3
har også et sånt smykke
Fint anntrekk !
Smykket var utrolig fint
<3
Fiiiint!
fint
hvor kjøpte du dem buksa du viste sammen med den rosa genseren første gang? og hva kosta den?
Hvor har du kjøpt den fine genseren?
seriøst, kan ikke folk bare drite i å kommentere det om kuttinga ? > < det hjelper jo ikke uansett.. greit dere sier det er fælt og sånn, men sånn dere "oji, har du kutta deg?" jeg vet hvordan det er, og det hjelper ihvertfall ikke av å kommentere det.. (no offence) og en ting til, dere som slenger dritt, synker laft! just so u know it people!